Vašek123

Jak nabrat rychle svalovou hmotu?

Jak nabrat rychle svalovou hmotu? Nechci žádnýma práškama. Chci přírodně. Děkuji za odpověď.

Odpovědi
marci1

Zkus si něco vybrat z předcházejících odpovědí.
http://www.od­povedi.cz/sear­ch?q=jak%20rychle%20na­brat%20svalovou­%20hmotu

huxa

Jíst (resp. pít) protejnový nápoj, přílohy moc nejíst, hlavně jíst věci, co obsahují bílkoviny, pít kefírové a acidofilní mléko a co nejvíce pohybu, klidně jen nějaké sporty, svaly se budou objevovat sami. Hlavní je to neuspěchat, neboť svaly, narozdíl od tuků se velmi snadněji přeměňují na energii, když nic nejíš, takže ani nehladovět.

anonym

Ale neříkej. Copak ti jasně „našeptávač“ nedal najevo, že takových dotazů už tu je celá řada?
Opakování otázek je podle zdejších pravidel podvádění. Dej si s tím tu práci a najdi si to laskavě ve vyhledávači. Googlit přece umíš, ne?

ponovotny

Na nabrání svalové hmoty je recept- správné cvičení, kvalitní výživa a dobrý spánek. Doporučoval bych neklást důraz na rychlé výsledky. Na odpověď ocka se nezlob, ona to myslí dobře a ráda odpovídá, bohužel tohle je její nejoblíbenější odpověď

Bobík147

Tady není žádné fitness centrum, stačí si (např. na googlu, nebo v místním fitku či posilovně) najít nějakého specializovaného poradce, který ti sestaví individuální plán dle tvých požadavků, v tvém případě tedy pro nabírání svalové hmoty.

PavelOnderka

Zkus Gainer, není to nic nezdravého, nebo chemického :) http://www.spor­tovni-vyziva-maxxwin.cz/cz/e-shop/c41823/g­ainery.html
Doplňuji:
A nezapomeň že je to jen doplněk! Takže pravidelně jíst, kvalitně spát a pavidelně cvičit. Ale dost to pomůže :)