Andysekzce

Jak nabiji notebooku bez zdroje?

Ahoj,
Jaksi mi asi vyhořel zdroj … prostě v něm ruplo a začal smrdět spáleninou..
Jak co nejrychleji a nejdostupněji nabiji můj notebook Asus K50IJ? Nový zdroj kupovat v tuto chvíli nemohu a notebook potřebuji. Prosím spěchá
Díky za odpověď.

Odpovědi
mosoj

Jde to, ale laikovi radit nebudu. Je to nebezpečné a vidličkou to také nezvládneš.

gecco

Pokud se musíš takto ptát, pak nijak…
😉
Pokud ti pomůže info, že nabíječka má výstup 19 V=, určitě i vymyslíš, jak notes nouzově nabít.

jáára

normálně bych to nabil přes dock konektor. ten tvůj ntb ho však nemá.
další možnost nabít akumulátor přes redukci přímo.
taky můžeš rozpitvat aku a nabíjet jednotlivé články.
takže si kup nový zdroj