adefree

jak na zlou přítelkyni kamaráda 2

Nemyslím si že by nám to neodpustil ale už nás nebaví jak se chová.Udělali jsme mu už horší věci a většinou se po týdnu uklidnil.Nemáte nějaké napady co mu tam dát?Prosím

Nejlepší odpověď
Damiana

Chování vaší party je dost infantilní a směšné. Moc dobří kamarádi asi nebudete, když píšeš, že mu vlastně permanentně škodíte (viz: udělali jsme mu i horší věci) a pak chápu, že holka, co vás v tom „trumfuje“, vám musí pít krev.
Míchat se lidem do vztahu – to dělají vždy ti, kteří sami buď závidí nebo žádný nemají. Kdo myslíš, že je z vás nejvíc odkázaný" na partu? To ti tolik vadí, že jí ta dívka „trhá“?
Kamarádka – volavka, musí mít také vytříbený smysl pro morálku, když je schopna se propůjčit k takové trapnosti a sebeponížení.
Co takhle jednání na rovinu? Řekněte kamarádově přítelkyni, že vám vadí jak se chová, řekněte to i před ním a stanovte si pravidla. Stejně musíte počítat s tím, źe zamilovaný člověk dá přednost lásce, a že parta se dřív nebo později rozpadne, protože nějaká ta Yoko Ono se vždycky najde. Hystericky chtít lustrovat přítelkyně, které by vyhovovaly všem, můžete tak ve čtrnácti nebo pokud jste nějaký swingers klub. V životě to tak nefunguje. Kdo nevyhovuje jednomu, může být ten nej pro druhého. Zvlášť dívky jsou k jiným osobám téhož pohlaví až přehnaně kritické. Promluvte si všichni společně, ale spiknutí nepořádejte. Nechte ho v klidu, každý si musí nabít nos sám. Připravujete ho tak o důležitou životní zkušenost.
Ještě mě napadla opačná situace – že by ji celé mužské osazenstvo party zbožňovalo. To by byl teprve šrumec! A kuli byste pikle znovu. Ale jeden proti druhému.

To, že to s ním „myslíte dobře“ si zapamatuj – až ti jednou stejným způsobem poleze na nervy tchýně!