Fly

Jak na zip našít aretaci?

Tak jsem zjistila, že zip ej OK, jenom aretace, gta kovová „svorka“ je nejak odtržená nebo co, nejde to zazipovat… Nevíte co s tím? Díky!
Doplňuji:
To nevím, četla sjem že to dje, ale nevím jak.

Nejlepší odpověď
dědapetr

Ptal jsem se a jedině vyměnit celý zip.

Další odpovědi
led

Núdzové riešenie,
miesto toho pliešku dočasne prišiť špendlík, po zazipovaní a zošití konca zipsu, špendlík môže ísť preč. Akonáhle sa jazdec posunie po zúbkoch, hneď prišiť a posunúť ďalej, a znova prišiť…
Ten pliešok slúži ako vodič pre jazdca a opretý o púzdro bráni rozpojeniu, takže po zošití (spojení oboch častí) už tam nie je treba.
Takáto úprava je trochu pracná, ale v prípade núdze pomáha. Vlastná skúsenosť, odskúšané mimo civilizácie.

FOG

Myslim,ze by tam sel navleci krouzek,jako je treba na klice,nejaky mensi.Bylo by to sice netypicke,zalezi ve ktere casti obleceni to je.

fortin

Vezměte si mě a já vám to zašiju. Na to jsou potřeba šikovné ruce. Rozpáranou plošku je potřeba zpevnit buď chemoprénem a nebo zatavit folii. Při aplikaci zpevňování musí být ten cíp lisován. Ta „svorka“ se musí vystřihnout z plíšku, natvarovat, vyzkoušet, a nainstalovat.

Všeobecná porucha po čase používání kovového zdrhovadla – Zip se rozepíná uprostřed.

Rychle opravit – Jezdec lehce přitáhnout stisknout kleštěmi.