Avatar uživatele
Fly

Jak na zip našít aretaci?

Tak jsem zjistila, že zip ej OK, jenom aretace, gta kovová „svorka“ je nejak odtržená nebo co, nejde to zazipovat… Nevíte co s tím? Díky!
Doplňuji:
To nevím, četla sjem že to dje, ale nevím jak.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Upravil/a: Fly

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? dědapetr před 4754 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
dědapetr

Ptal jsem se a jedině vyměnit celý zip.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
led

Núdzové riešenie,
miesto toho pliešku dočasne prišiť špendlík, po zazipovaní a zošití konca zipsu, špendlík môže ísť preč. Akonáhle sa jazdec posunie po zúbkoch, hneď prišiť a posunúť ďalej, a znova prišiť…
Ten pliešok slúži ako vodič pre jazdca a opretý o púzdro bráni rozpojeniu, takže po zošití (spojení oboch častí) už tam nie je treba.
Takáto úprava je trochu pracná, ale v prípade núdze pomáha. Vlastná skúsenosť, odskúšané mimo civilizácie.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
FOG

Myslim,ze by tam sel navleci krouzek,jako je treba na klice,nejaky mensi.Bylo by to sice netypicke,zalezi ve ktere casti obleceni to je.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
fortin

Vezměte si mě a já vám to zašiju. Na to jsou potřeba šikovné ruce. Rozpáranou plošku je potřeba zpevnit buď chemoprénem a nebo zatavit folii. Při aplikaci zpevňování musí být ten cíp lisován. Ta „svorka“ se musí vystřihnout z plíšku, natvarovat, vyzkoušet, a nainstalovat.

Všeobecná porucha po čase používání kovového zdrhovadla – Zip se rozepíná uprostřed.

Rychle opravit – Jezdec lehce přitáhnout stisknout kleštěmi.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek