Pokročilý

Jak na zip našít aretaci?

Tak jsem zjistila, že zip ej OK, jenom aretace, gta kovová "svorka" je nejak odtržená nebo co, nejde to zazipovat... Nevíte co s tím? Díky!
Doplňuji:
To nevím, četla sjem že to dje, ale nevím jak.

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Ptal jsem se a jedině vyměnit celý zip.

Další odpovědi:

Zlatý

Núdzové riešenie,
miesto toho pliešku dočasne prišiť špendlík, po zazipovaní a zošití konca zipsu, špendlík môže ísť preč. Akonáhle sa jazdec posunie po zúbkoch, hneď prišiť a posunúť ďalej, a znova prišiť...
Ten pliešok slúži ako vodič pre jazdca a opretý o púzdro bráni rozpojeniu, takže po zošití (spojení oboch častí) už tam nie je treba.
Takáto úprava je trochu pracná, ale v prípade núdze pomáha. Vlastná skúsenosť, odskúšané mimo civilizácie.

Bronzový

Myslim,ze by tam sel navleci krouzek,jako je treba na klice,nejaky mensi.Bylo by to sice netypicke,zalezi ve ktere casti obleceni to je.

Bronzový

Vezměte si mě a já vám to zašiju. Na to jsou potřeba šikovné ruce. Rozpáranou plošku je potřeba zpevnit buď chemoprénem a nebo zatavit folii. Při aplikaci zpevňování musí být ten cíp lisován. Ta "svorka" se musí vystřihnout z plíšku, natvarovat, vyzkoušet, a nainstalovat.

Všeobecná porucha po čase používání kovového zdrhovadla - Zip se rozepíná uprostřed.

Rychle opravit - Jezdec lehce přitáhnout stisknout kleštěmi.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Volný čas a hobby

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Volný čas a hobby

Zlatý Drap 881
Zlatý annas 868
Zlatý quentos 861
Zlatý hanulka11 556
Zlatý mosoj 542
Zlatý led 473
Zlatý marci1 459
Zlatý gecco 385
Zlatý iceT 373
Zlatý panenka 367

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.