Klariska16

Jak na záznam z venkovní kamery, jde mi o rozpoznání SPZ, půjde to? Noční záznam.

Ukradli nám vozejk za auto, od souseda se nám podařilo dostat záznam z kamery, ale SPZ není vidět, jedná se o noční záznam, kdy světla auta svítí ostře, takže SPZ není vidět. Mám pár screenshotů, kde je obrys značky vidět, ale víc si nevím rady, policie nebude dělat rozbor videa, to se prý dělá jen u vražd, jsme bezradní. Pomozte!!!

Odpovědi
klumprt

Leda zkusit pohrát si s jasem a kontrastem, ale jestli tam ty pixely nejsou, tak už je z toho nikdo nevycucá. Ani CIA.