Agneta

Jak na zatržený nehet?

Co děláte, když máte zatržený nehet (na ruce).

Nejlepší odpověď
kodl67

co nejvíc ho zastřihneme,za­mažeme višňákem a zalepíme

Další odpovědi
iceT

Já nedělám nic, toto se mi nestává, ale nedávno jsem narazila na toto
http://prozeny­.blesk.cz/cla­nek/pro-zeny-trendy-krasa/214262/sos-zlomeny-nehet-zachrani-vam-ho-caj-a-lepidlo.html

hanny 2

Ustřihnu co jde,zdesinfikuji např.jodovou tinkturou,natřu nějakou hojivou mastí,zalepím rychloobvazem s polštářkem a počkám až doroste nebo se vyhojí.Občas celou proceduru opakuji.

Vroudenspil

Já ho vždycky utrhnu .