Avatar uživatele
zzzzz

Jak na zápach po cigaretovém kouři?

Z každého kuřáka jde cítit, že kouří. Máte nějakou zaručenou metodu, jak ten zápach odstranit? Parfém, žvýkačka to znám, ale víte ještě o něčem jiném?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 3Pro koho je otázka zajímavá? tom004, Drap, briketka10 před 4144 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
badisko

nee nic jineho neni …ale pokud prijdu z hospody a obleceni mi smrdi kourem ..tak ho dam prez noc na topeni a rano je zase normalni…(nebudu bundu prat po kazde navsteve .. …hospody )…s oblecenim je to stejne …nevim proc… ale je to tak…

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
briketka10

já ho dávám větrat na verandu, nebo mám příjemnou
voňavku, pak použiju TIC – TAC a na ruce zas voňavku
do autobusu bych nesnesla jít, jako smraďoch fůůj :(
Doplňuji:
ten citron znám taky tím se dají čistit i zažloutlý prsty, ale
jen, když kouříš žlutý filtr a zuby a zápachu v bytě se ještě
zbavíš, když dáš vatu do hlubší misky a naleješ ocet sleduj
a postupně dolejvej, aby nevyschnul, není to vůbec cítit
já si občas zapálím Aromalampu s pomerančem, jablkem,
skořicí, ale prodává se i antitabák olejíček docela voní :)

Upravil/a: briketka10

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
tom004

Znám zaručený i když pro většinu dost drastický. Vymačkej citron a šťávou z něj stačí pořádně vypláchnout ústa. Funguje to. Žvýkačka je k ničemu.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
hanulka11

neznám- čichala jsem to tolik let a bylo mi to velmi nepříjemné – až manželovi došlo, že normální je nekouřit a nyní je už 8 let pohoda
Doplňuji:
jen kuřáci myslí, že voňavka nebo parfém pomáhá …bohužel ne …

Upravil/a: hanulka11

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Drap

Jedině snad nekouřit. Dá se to maskovat mnoha různými způsoby, ale poznat je to stejně stále.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Damiana

Nepomůže nic, nekuřák to pozná vždycky – i když dotyčný nekouřil, ale třeba jen pobýval mezi kuřáky a pak se to snažil „přesmradit“ něčím jiným. Každý kuřák smrdí na sto honů, nechápu, že v tom jedovém prostředí, ve kterém žijeme, někdo stále ještě dobrovolně inhaluje ten hnus.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
samicek333

Nic nepomůže stoprocentně, je to cítit i z vlasů, oblečení atd… Myslím, že lepší je nekouřit, vlastně je to spíš výhodnější a zdravější.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek