zzzzz

Jak na zápach po cigaretovém kouři?

Z každého kuřáka jde cítit, že kouří. Máte nějakou zaručenou metodu, jak ten zápach odstranit? Parfém, žvýkačka to znám, ale víte ještě o něčem jiném?

Nejlepší odpověď
badisko

nee nic jineho neni …ale pokud prijdu z hospody a obleceni mi smrdi kourem ..tak ho dam prez noc na topeni a rano je zase normalni…(nebudu bundu prat po kazde navsteve .. …hospody )…s oblecenim je to stejne …nevim proc… ale je to tak…

Další odpovědi
briketka10

já ho dávám větrat na verandu, nebo mám příjemnou
voňavku, pak použiju TIC – TAC a na ruce zas voňavku
do autobusu bych nesnesla jít, jako smraďoch fůůj :(
Doplňuji:
ten citron znám taky tím se dají čistit i zažloutlý prsty, ale
jen, když kouříš žlutý filtr a zuby a zápachu v bytě se ještě
zbavíš, když dáš vatu do hlubší misky a naleješ ocet sleduj
a postupně dolejvej, aby nevyschnul, není to vůbec cítit
já si občas zapálím Aromalampu s pomerančem, jablkem,
skořicí, ale prodává se i antitabák olejíček docela voní :)

tom004

Znám zaručený i když pro většinu dost drastický. Vymačkej citron a šťávou z něj stačí pořádně vypláchnout ústa. Funguje to. Žvýkačka je k ničemu.

hanulka11

neznám- čichala jsem to tolik let a bylo mi to velmi nepříjemné – až manželovi došlo, že normální je nekouřit a nyní je už 8 let pohoda
Doplňuji:
jen kuřáci myslí, že voňavka nebo parfém pomáhá …bohužel ne …

Drap

Jedině snad nekouřit. Dá se to maskovat mnoha různými způsoby, ale poznat je to stejně stále.

Damiana

Nepomůže nic, nekuřák to pozná vždycky – i když dotyčný nekouřil, ale třeba jen pobýval mezi kuřáky a pak se to snažil „přesmradit“ něčím jiným. Každý kuřák smrdí na sto honů, nechápu, že v tom jedovém prostředí, ve kterém žijeme, někdo stále ještě dobrovolně inhaluje ten hnus.

samicek333

Nic nepomůže stoprocentně, je to cítit i z vlasů, oblečení atd… Myslím, že lepší je nekouřit, vlastně je to spíš výhodnější a zdravější.