čelsi

jak na youtube vložit vlastní vydeo? nejde mi to

Odpovědi
iceT

Nejprve si musíš vytvořit účet,pokud ho nemáš a pak teprve můžeš vkládat videa.
Klikneš na nahrát video,vyskočí ti okno,kde se už budeš řídit jen nabízenými kroky.Sakra,vždyť je to tak jednoduchý.....když už jsem to dokázala i já,tak to zvládneš taky.

alex.agent

Tobě ani netřeba odpovídat :D nauč se nejdřív česky. A jak řekla IceT – Musíš mít vlastní účet a pak klikneš na nahrát. Myslím že si jen línej si to sám najít.