Válek Petr

Jak na youtube.com nastavím přehrávání?

Už jsem se tu jednou ptal, bohužel se mi to ale nastavit nepodařilo: Rád bych na youtube.com nastavil začátek videa i konec na určitých minutách, ale bohužel nevím jak. Poradí mi někdo? Děkuji.

Odpovědi
jáára

Třeba tohle. Je toho víc

http://www.you­tubestartend.com/in­dex.php#link

NexDroid

Tak začátek nastavíte jednoduše, pod videem kliknete na sdílet a pod linkem videa je kolonka začátek. Když ji zakliknete tak se tam objeví právě přehrávaný čas. Takovýto odkaz na video pak bude začínat právě v tomto okamžiku. Můžete taky nastavit čas spuštění manuálně. S ukončením videa mě nic nenapadá, jenom video stáhnout a manuálně sestříhat.