Jak na Windows media player 11??

Mám prohlížeč IE8 /stažený ze seznamu/ nainstalovaný media player7 který se aktualizoval na 11 a žádá ověření kopie..jak to obejít? skoušel jsem hromadu kodeků ale nic nefunguje nebo to chce možná nějaký nastavení v těch kodekách.. nevím nejsu Birkof 😉

Odpovědi
anonym

nemusíte to obcházet, pokud máte os legální.. jinak sou na to cracky.. www.warforum.cz a tam si to najděte..

Retko

Nevim zda to pomuze, a jestli bude pro vas odpoved vhodna, ale jestli muzu poradit, tak tento programek kompletne nahradi WMP, a je mnohokrat lepsi.

Zdroj: http://www.sta­huj.centrum.cz/mul­timedia/multi­medialni_preh­ravace/kmplay­er/?g[hledano]=KMpla­yer&g[oz]=2.9­.4.1436&g[up]=­Beta