prosim2323

Jak na win8 v mobilu ? PROSIM PORADTE

Prosím o pomoc. Mám nově win8 v mobilu (Nokia lumia) a neumím sním ještě dobře zacházet. PROSÍM poraďte mi jak dostanu do mobilu stopky, jak dám na mobil heslo (pro uzamčení) a třeba pár písniček. DĚKUJI ZA VÁŠ ČAS :)

Odpovědi
NeřeknuCZ

Ahoj, ve win8 se nevyznám (ani v mobilu značky Nokia). Mám Samsung a myslím, že to bude alespoň z části podobné. Stopky a ostatní aplikace si můžeš stáhnout z google play zde: https://play.go­ogle.com/store/se­arch?q=stopky&c=ap­ps&hl=cs (musíš mít Gmail). Heslo na mobil si dáš tak, že vjedeš do nastavení mobilu, dáš Info o poloze a zabezpečení a tam máš „Nastavit heslo“. Písničky si stáhni normálně do pc a z pc si je přetáhni USB kablem který jsi určitě k mobilu dostala. Omlouvám se za případné gramatické chyby (nevidím na klávesu). Snad jsem ti pomohl a kdyby jsi něco potřebovala tak sem napiš.