jak na wifi síť?

Přihlášením na WiFi síť se zobrazí okno s výzvou:
Ověřování sítě-zadejte pověření uživatele. Uživatelské jméno, Heslo. Heslo na wifi znám, ale co mám zvolit za jméno, pokud jsem nic neukládal a prázdné pole to nevezme…

Nejlepší odpověď
tyrox

Čau při připojení na WI-FI by se ti toto zobrazovat nemělo.Takže bych vyzkoušel buď přeinstalovat pomocí CD wifinu uvnitř,ale když i toto nezabere tak by si ještě mohl do políčka uživatelské jméno napsat admin to mi u nastavení a připojení k WIFI fungovalo když napišeš admin do jména i do hesla nebo jen do jména tak by to mohlo pomoct víc nevím :) :) s pozdravem Tyrox