Jak na vulgarity?

Tak nám po nástupu ranní směny nastal posun ve včerejší, velice diskutované a zcela nebývalé kauze se žádostí o zablokování vulgárního uživatele.
Ostře sledovaná otázka s masivní podporou vyjádřenou v četných odpovědích a následnou diskuzí se 27 příspěvky, byla smazána, ale kontroverzní uživatel zatím zůstal.
Večer se jádro skalních a slušných shodlo na jediné obraně tvrdým bojkotem a nekompromisním mazáním veškerých takto bezprecedentních projevů tohoto individua.
Co vy na to, a jak byste postupovali?
Doplňuji:
Pro ty teprve probudivší se, co nemusejí být v obraze.
Podnět dala zlatá jami, když nadávky 151 přerostly veškeré únosné meze.

Nejlepší odpověď
annas

Nevím, sice o co přesně jde, ale nejlepší by bylo otázku ignorovat. Když se otázka tazatele smaže, může ji vložit znova. Možná se baví reakcemi odpovídajících.

Domnívám se, že kdybychom všichni tazatelovy otázky ignorovali, mnozí „provokatéři“ by si uvědomili, že je zbytečné pokračovat dál a s tímto druhem otázek by snad skončili. Aspoň to tak vidím. Těžko říct ..

Jenže jde opravdu o důslednost.

Třeba si i admin. uvědomí, že takovéto otázky snižují úroveň stránek..

Další odpovědi
anonym

Vyhodíš ho dveřmi,vleze oknem!

Jediné co mě napadá je ignorace!

tom004

Dobré ráno.Pokud,mu admin,přístup nezablokuje,jsem také pro,hanlivé mazat,ostatních si nevšímat.

anonym

Dobré ráno,koukám,že otázka je smazaná.Odpovědi od adminů jsem se nedočkala,takže si myslím,že kodex je tu napsán jen aby se naplnilo ono přísloví o tom vlku a koze,nezbývá než ignorovat.(e-mail jsem jim posílala včera ve 20:28)

dědapetr

Opět projevuji souhlas s ostatními a i s mazáním vulgarismů a nereagovat.

led

Hľadala som ako dopadla včerajšia žiadosť o liečenie stránky od vulgarizmov od našej zlatej Jami. Nebola tu.
Takže, ak som správne vedecky pochopila, podľa „akéhosi ekologického kodexu“ nie podľa Kodexu uživatele, sa objekt " otázka Jami155"napadnutý vulgarizmom „otázka Jami155“ zlikviduje a presne zistený vulgarizmus „151kbar151“ s počtom bodů: 382 naďalej môže znečisťovať okolie.
Myslím, že obnovíme známe heslo:
„Uživatelia všetkých Odpovedí spojme sa!“ do boja proti vulgarizmom a inou chorobou ich bojkotom…
Doplňuji:
oprava textu, prepáčte z rozčúlenia som spravila chybu:
…sa objekt " otázka Jami155" napadnutý vulgarizmom zlikviduje a presne zistený vulgarizmus „151kbar151“…

Andělé

Pěkné ráno všem 🙂,
jami155,třeba ještě admíni napíší.
Já jsem jim také psala ohledně smazání mé otázky s gratulací,po­prosila jsem je o vysvětlení a obnovení otázky. Napsali mi,že sem gratulace nepatří,ale prý pro mé konstruktivní řešení ji obnovili,tak věřím,že odpoví i Tobě.
Jejich kodex také nechápu.Platí přeci pro všechny stejně,ale vůbec se tak neděje.
No,ještě bych počkala,ale pokud se dnes nevyjádří,napsala bych jim opět,proč zrovna oni kodex obchází a že si zasloužíte od nich vyjádření. 🙂

barnajka

Docela jsem o tom všem přemýšlela a došla jsem k závěru, že vážně nezáleží, jak to všechno dopadne, tj. jestli ten účet admin smaže nebo ne. Když 151kbar151 bude chtít, obratem si založí profil nový, příp. nás bude bombardovat dotazy coby anonym. A když to nebude 151kbar151, přijde nějaký jiný „rozvraceč“…a po něm zas další a další. Nechápu, že se v tom záškodničení někdo vyžívá, ale bohužel :(

My můžeme udělat jediný: v rámci možností držet při sobě, navzájem si věřit – a když přijde rozvratný živel, ignorovat ho… protože s blbostí bojovat nejde.
Přeju nám všem hodně síly, budeme ji potřebovat :)

ten který je

Ignorace a mazání vulgárních výrazů.

Berušinka

To je fakt zajímavé – diskuzi nám smažou a jeho ne =(. Měla tu zůstat i pro uživatelé, kteří o tom nevědí, aby si na něj raději dávali pozor.
Včera mlel něco o tom, že prý tu nemusí být, že jde, tak uvidíme jestli se dneska objeví nebo to vzdá.
Ale koukala jsem na jeho osobní stránky … má tam fotogalerii a andulkou – přece nemůže být tak špatný, když má ochočenou andulku, která je zvyklá na prs. Mám z něho velice smíšené pocity, ale někdo by mu měl jasně vysvětlit, jak se má chovat – proč je tak vugární? Je to z nudy (protože má prázdniny), nemá dobré zázemí doma nebo si nosí sprostá slova ze školy a chce je někde použít?! Nevím, nevím lidi … jsem zvědavá jak to nakonec dopadne, pokud by jeho vulgarismy pokračovaly, jsem pro úplné smazání…

hanulka11

Tak jsem tu od večera nebyla a vidím, že se nic nevyřešilo, jen prosba adminům zmizela. No to je velmi divné

led

vulgarizmus 151kbar151
už je deaktivovaný

www.odpovedi.cz/u­zivatel/profil/23118

barnajka

Tak že by přece jen nějaká spravedlnost?! No, uvidíme, co se bude dít dál…
Díky za informaci, led!

anonym

Milá jami, rád by ch ti poslal určité osobní vysvětlení, ale tady je opět riziko, že by to šmahem smázli. Svého času tě Kerberus prosila o kontakt, kdys to možná přehlédla nebo zkrátka nereagovala. Já mám tutéž prosbu, otevřu si teď na hoďku profil, ju?
A předem díky. Vše ostatní až raději tam.

anonym

Stalo se.

anonym

Ad jami, od tebe mi kontakt nedorazil, mám se obrátit na Kerberus?
Jinak k dnešnímu dni je nás 22 zlatých a i se mnou 14 stříbrných. To by snad mělo stačit spojenými silami vymýtit zlořád sprostoty.

anonym

Prosím,napiš mi,na můj e-mail,otevřu si profil.

anonym

Díky, zbytek na přímo.