Avatar uživatele
anonym

Jak na vulgarity?

Tak nám po nástupu ranní směny nastal posun ve včerejší, velice diskutované a zcela nebývalé kauze se žádostí o zablokování vulgárního uživatele.
Ostře sledovaná otázka s masivní podporou vyjádřenou v četných odpovědích a následnou diskuzí se 27 příspěvky, byla smazána, ale kontroverzní uživatel zatím zůstal.
Večer se jádro skalních a slušných shodlo na jediné obraně tvrdým bojkotem a nekompromisním mazáním veškerých takto bezprecedentních projevů tohoto individua.
Co vy na to, a jak byste postupovali?
Doplňuji:
Pro ty teprve probudivší se, co nemusejí být v obraze.
Podnět dala zlatá jami, když nadávky 151 přerostly veškeré únosné meze.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 24Pro koho je otázka zajímavá? Otázku hodnotilo 24 uživatelů jako zajímavou, zde je prvních 20: anonym, led, vagra, anonym, rynek878, Berušinka, Andělé, Kerberus, barnajka, dědapetr, Deli, anonym, Ied, anonym, 1654, 1564, I564, skrz, lIInes, Teryle před 4621 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
annas

Nevím, sice o co přesně jde, ale nejlepší by bylo otázku ignorovat. Když se otázka tazatele smaže, může ji vložit znova. Možná se baví reakcemi odpovídajících.

Domnívám se, že kdybychom všichni tazatelovy otázky ignorovali, mnozí „provokatéři“ by si uvědomili, že je zbytečné pokračovat dál a s tímto druhem otázek by snad skončili. Aspoň to tak vidím. Těžko říct ..

Jenže jde opravdu o důslednost.

Třeba si i admin. uvědomí, že takovéto otázky snižují úroveň stránek..

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
anonym

Vyhodíš ho dveřmi,vleze oknem!

Jediné co mě napadá je ignorace!

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
tom004

Dobré ráno.Pokud,mu admin,přístup nezablokuje,jsem také pro,hanlivé mazat,ostatních si nevšímat.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Dobré ráno,koukám,že otázka je smazaná.Odpovědi od adminů jsem se nedočkala,takže si myslím,že kodex je tu napsán jen aby se naplnilo ono přísloví o tom vlku a koze,nezbývá než ignorovat.(e-mail jsem jim posílala včera ve 20:28)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
dědapetr

Opět projevuji souhlas s ostatními a i s mazáním vulgarismů a nereagovat.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
led

Hľadala som ako dopadla včerajšia žiadosť o liečenie stránky od vulgarizmov od našej zlatej Jami. Nebola tu.
Takže, ak som správne vedecky pochopila, podľa „akéhosi ekologického kodexu“ nie podľa Kodexu uživatele, sa objekt " otázka Jami155"napadnutý vulgarizmom „otázka Jami155“ zlikviduje a presne zistený vulgarizmus „151kbar151“ s počtom bodů: 382 naďalej môže znečisťovať okolie.
Myslím, že obnovíme známe heslo:
„Uživatelia všetkých Odpovedí spojme sa!“ do boja proti vulgarizmom a inou chorobou ich bojkotom…
Doplňuji:
oprava textu, prepáčte z rozčúlenia som spravila chybu:
…sa objekt " otázka Jami155" napadnutý vulgarizmom zlikviduje a presne zistený vulgarizmus „151kbar151“…

Upravil/a: led

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Andělé

Pěkné ráno všem 🙂,
jami155,třeba ještě admíni napíší.
Já jsem jim také psala ohledně smazání mé otázky s gratulací,po­prosila jsem je o vysvětlení a obnovení otázky. Napsali mi,že sem gratulace nepatří,ale prý pro mé konstruktivní řešení ji obnovili,tak věřím,že odpoví i Tobě.
Jejich kodex také nechápu.Platí přeci pro všechny stejně,ale vůbec se tak neděje.
No,ještě bych počkala,ale pokud se dnes nevyjádří,napsala bych jim opět,proč zrovna oni kodex obchází a že si zasloužíte od nich vyjádření. 🙂

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
barnajka

Docela jsem o tom všem přemýšlela a došla jsem k závěru, že vážně nezáleží, jak to všechno dopadne, tj. jestli ten účet admin smaže nebo ne. Když 151kbar151 bude chtít, obratem si založí profil nový, příp. nás bude bombardovat dotazy coby anonym. A když to nebude 151kbar151, přijde nějaký jiný „rozvraceč“…a po něm zas další a další. Nechápu, že se v tom záškodničení někdo vyžívá, ale bohužel :(

My můžeme udělat jediný: v rámci možností držet při sobě, navzájem si věřit – a když přijde rozvratný živel, ignorovat ho… protože s blbostí bojovat nejde.
Přeju nám všem hodně síly, budeme ji potřebovat :)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
ten který je

Ignorace a mazání vulgárních výrazů.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Berušinka

To je fakt zajímavé – diskuzi nám smažou a jeho ne =(. Měla tu zůstat i pro uživatelé, kteří o tom nevědí, aby si na něj raději dávali pozor.
Včera mlel něco o tom, že prý tu nemusí být, že jde, tak uvidíme jestli se dneska objeví nebo to vzdá.
Ale koukala jsem na jeho osobní stránky … má tam fotogalerii a andulkou – přece nemůže být tak špatný, když má ochočenou andulku, která je zvyklá na prs. Mám z něho velice smíšené pocity, ale někdo by mu měl jasně vysvětlit, jak se má chovat – proč je tak vugární? Je to z nudy (protože má prázdniny), nemá dobré zázemí doma nebo si nosí sprostá slova ze školy a chce je někde použít?! Nevím, nevím lidi … jsem zvědavá jak to nakonec dopadne, pokud by jeho vulgarismy pokračovaly, jsem pro úplné smazání…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
hanulka11

Tak jsem tu od večera nebyla a vidím, že se nic nevyřešilo, jen prosba adminům zmizela. No to je velmi divné

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
led

vulgarizmus 151kbar151
už je deaktivovaný

www.odpovedi.cz/u­zivatel/profil/23118

před 4621 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
barnajka

Tak že by přece jen nějaká spravedlnost?! No, uvidíme, co se bude dít dál…
Díky za informaci, led!

před 4621 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

Milá jami, rád by ch ti poslal určité osobní vysvětlení, ale tady je opět riziko, že by to šmahem smázli. Svého času tě Kerberus prosila o kontakt, kdys to možná přehlédla nebo zkrátka nereagovala. Já mám tutéž prosbu, otevřu si teď na hoďku profil, ju?
A předem díky. Vše ostatní až raději tam.

před 4621 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

Stalo se.

před 4621 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

Ad jami, od tebe mi kontakt nedorazil, mám se obrátit na Kerberus?
Jinak k dnešnímu dni je nás 22 zlatých a i se mnou 14 stříbrných. To by snad mělo stačit spojenými silami vymýtit zlořád sprostoty.

před 4621 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

Prosím,napiš mi,na můj e-mail,otevřu si profil.

před 4621 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

Díky, zbytek na přímo.

před 4621 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek