Jak na vodni kamen v zachodove mise. ? Zachod je cisty , kam ruka dosahne ( ble ) , ale pak dal… jak na to ? -iv-

Doplňuji:
No, jeste ze nejsem Saxana. To bych se asi chtela dostat az do cisticky :)

Nejlepší odpověď
hanulka11

Já jsem koupila přípravek proti rzi a vodnímu kameni do wc . Kam vidím tam kámen není a jestli je tam dál…to nevidím a neřeším

Další odpovědi
panenka

Moje tchýně mě doporučila dát do varné konvice vodu s octem nechat to projít varem pak nalét do záchodu nechat chvíli působit a pak spláchnout .Takto to dělám roky a funguje to.

dědapetr

Slyšel jsem že je dobrá cocacola a nebo kiselina.

janek66

Já jsem starší mísu demontoval, vylil vodu a nalil do ní vařící ocet, tam kde běžně stojí voda a bylo plno vodního kamene.Krásně se rozpustil a mísa byla jako nová.Zároveň jsem vyčistil otvor kudy do mísy teče voda ze splachovače.Bylo tam taky spoustu kamene.Záchod funguje i vypadá o mnoho lépe.

GM

Jednou za čas naliju do WC kyselinu solnou, nechám chvíli působit a spláchnu.

johana 56

Jedou týdně nliji na noc do horní nádržky s vodou trochu octa,nebo kyseliny solné.

elektrikář

V drogeriji se dá koupit spoustu čističů že si nebudete vědět co vybrat.