Lumpy

Jak na vir v počítači?

Se mi stalo, že sem byl normálně na internetu a najednou se všechno vyplo a psalo mi to že mam vira a že byl uspěšně odstraněn, ale radši sem to pak zkontroloval antivirem a nic nenašel tak v pohodě ale pak ani ne 2 dny potom počítač začal nějak blbnout byl pomalej atd. a před chvílý se mi stalo že tam sem a najednou se celej kousne ůplně všechno nereagoval na žádný zkratky na nic tak sem ho musel vypnout na tvrdo a když sem ho zapnul tak mi naběhla hned na začátku jestli ho chci zapnout normálně atd a že se windows zotavuje z chyb takže je mi jasný že mam vira tak sem to znovu zkontroloval anic to nenašlo pls poraďte nechci přijít o kompa mam Microsoft security essentials pls
Doplňuji:
Prosim kdyžtak nějaké další rady, ale díky za ty předchozí určitě vyzkoušim

Nejlepší odpověď
Rico

Přeinstalujte Windows…

Další odpovědi
Hlada

Chyba nemusí souviset s virem. Preventivně můžete systém vrátit před nalezení vira, vyčistit třeba CCleanerem a defragmentovat disk. Může to být vadná RAM, špatné chlazení, zdroj, případně někde špatný kontakt. Nechte delší dobu běžet Memtest, zkontrolujte třeba Everestem teploty, nechte běžet nějaký zátěžový test grafiky. Pak se uvidí.

Bohuš

Ahoj … taky sem měl zavirovanej počítač a nešlo mi ho vyčistit tak sem ho dal do opravny v mironetu …doporučuju ! :)

Terryle

Pokud máte vira, je možný, je je „cinklej“ i antivirovej systém – právě aby ten virus neodhalil a nezlikvidoval. Zkuste to projet nějakým externím testem – celkme slušný přehled je tady: http://techne­t.idnes.cz/on-line-antiviry-pomohou-zautocit-na-havet-v-pocitaci-pfi-/sw_internet.as­px?c=A090704_235019_sw_in­ternet_vse

ValkyraR

Přeinstalovat Windows nejlépe na Linux,protože tam něco takévého jako Viry prostě neexistují :D

151kbar151

Hele, když se Windows zotavuje z chyb, tak ho nech zotavit a bude to OK-jinak máš 3. možnosti: 1. Přeinstaluj Windows 2. Zavolej experta 3. Zapni svoje PC a do Příkazovýho řádku dej příkaz naformátovat disk(y).