darius

Jak na videa do JB iPhonu?

Ahoj, mám jailbreaklý iPhone (5.1.1 untethered) a když tam chci dát film přes iTunes, ukáže se mi: „Are you sure you want to delete 24 apps including "Angry Birds“ from your iPhone?" A dole je jen „Remove“ nebo „Cancel“. Jak to tam dát? Jde to něják i přes iFunbox? Předem díky za pomoc.

Nejlepší odpověď
marek.29

to co napsal Česílko je trošku mimo mísu.. na iPhone s JB se musí jinak.. Já měl 2 iPody touch takže docela vím, o čem mluvím. To co jsi popsal ty, je problém automatické synchronizace aplikací s iTunes.. Odškrtni si v iTunes Auto sync a budeš v pohodě. Kdyby něco napiš mi sem do zpráv nebo na mail marek.29(zavi­náč)seznam.cz

Další odpovědi
anonym

vše, programy, hudbu, video dávám do mobilu, který přihlásím jako velkokapacitní zařízení. Pak pracuji s kartou jako s každým adresářem.