luci5

Jak na větší zadek?

Já vím že se většinou holky ptají jak jejich zadek zmenšit s štve je jejich „obří“ zadek, ale já bych ho chtěla spíš zvětšit. Ale né posedáváním abych ho měla … povislý a plný celulitýdy. Tak … nevíte jak ho zvětšit? i do šířky? (jak jsou pánevní kosti tak tam) a zase naopak zmenšit boky? Kamkoliv se podívám, jsou cviky na zmenšení pozadí, ale nikde na zvětšení. Víte jak to myslím? Abych ho měla větší, ale zase hezky kulatý ( :D ) a pevný.

Odpovědi
huxa

Běhej.

anonym

„Kulatý zadek“ je převážně otázka svalu, který se jmenuje gluteus maximus – tady – http://www.fit-centrum.cz/odborne-clanky/3899-hyzdove-svaly-gluteus-maximus.html – je pár cviků ´pro začátek´, ale raději si zajdi do fitka a nech si jejich provádění ukázat (ať si případně neublížíš) a případně ti cvičitel/ka poradí i další vhodné cviky.

arygnoc

oh, ženské, žiadna nie ste spokojná …
a viete vy o tom, že sa chlapom páčite práve preto, že ste každá iná – svoja, taká, aká ste?

marci1

Začni s aerobním cvičením : – rychlá až ostrá chůze, běh, plavání, jízda na kole, plavání, tenis, jízda na kolečkových bruslích.

mosoj

Vepište odpověď…http://w­ww.super.cz/221813-touha-po-dokonalem-pozadi-udelala-ze-zeny-monstrum-takhle-ji-zadek-vylepsilo-54-silikonovych-injekci.html

zjentek

a v jakém je to stavu? To se takhle těžko radí, nutno vidět na živo ..živý zadek na foto ,)

cochee

Malé boky a zároveň velký zadek? To nejde dohromady, ne? Ženská má vypadat jak přesýpačky. Teď se dívám, chceš „i do šířky“ – to jsou ty boky, ne?

Reezo

možná by stačili obyčejné cvičení jako běh, či dřepi nebo kolo. Zadek je čistě věc v kusu, někomu se to líbit nebude někomu zas jo, ale hlavně, aby to vyhovovalo tobě.

ladaadal

Nebo sednout do mraveniště, dokud nenachumelí. Eventuelně s ní ucpat dirku ve včelím úlu.