Avatar uživatele
dabel

Jak na Vás působí změna času?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 3Pro koho je otázka zajímavá? rynek878, Terryle, Mili @ před 4923 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
rynek878

Špatně,ráno místo v 8 hod. se budím už v 7 hod.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
ReHu

Nepůsobí. Vstávám i chodím spát, jak potřebuji, ale myslím, že to je k ničemu a naopak, že to i lidem , a dětem obzvlášť, škodí. Aspoň po tu dobu, než si organismus přivykne.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
hanjimka

STRAŠNĚ.Nesnáším to.Ráno vstávám moc brzy a večer padne devátá a já bych spala.Trvá mi asi 2 týdny než se srovnám.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Terryle

Přechod z letního na zimní mi nevadí, ale z celý duše nenávidím ten jarní přechod. Vstávat zase o hodinu dřív a do tmy je koncentrovaný zlo :) je to blbost, nic to neřeší, podle výpočtů se na energiích nic neušetří… :o/ otravování lidí, nabourávání biorytmu na dny nebo týdny, únava, oslabení imunity… pitomost na entou! Zrušit!!! :oD

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
hanulka11

Nijak to nepociťuji, jen byla dřív tma .

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Mili @

Konečně mám zase pocit, že mě nehoní hodiny!

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
verka

Je pravda, že jsem se neobvykle v noci budila, asi v pět mi přišla od O 2 SMS zbytečná zpráva a pak jsem nezabrala, ale jestli to bylo časem to nedokážu posoudit.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
dannero

sám za sebe bych byl pro to, aby se čas posunul o půl hodiny a nechali to být už napořád.Posouvání času je jen pro zlost.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek