huxa

Jak na vás působí ručně psané zprávy?

Které jsou směřovány čistě vám, jako například pochvala od šéfa či naopak nějaká upomínka a podobně.
Většinou se dle pravidel napíší na počítači, maximálně se doplní vaše jméno (strašné) a daná osoba (třeba šéf) se pod to podepíše.

Dle mého to je strašně jednak neosobní a dále nemotivující, neboť je vám jasné, že přesně takové psaní jste nedostali jen vy. Navíc, pokud je ručně napsané, dojde vám, že si na vás našel dotyčný čas a investoval do toho také jistou energii a námahu.

Nejlepší odpověď
arygnoc

dávam prednosť RUKOU písaným odkazom, správam, vysvedčeniam, atestom, …

okrem úradných, tam mi je jasné, že napr. informácia o zmene doby odvozu odpadkov je adresovaná iba nie mne, tudíž sa jedná o „hromadnú správu“..

Další odpovědi
Terézina

V některých případech je samozřejmě lepší napsat zprávu na počítači. Ale když dostanete zprávu psanou ručně, určitě je to milejší a je vám jasné, že vám na odesílateli záleží a musel si na to najít čas :)