Herek

Jak na vás působí muži v brýlích?

Jak na vás působí kluci a muži v brýlích? Přitahují vás více muži s brýlemi nebo bez nich?

Nejlepší odpověď
mosoj

Mně nepřitahují ani kluci bez brýlí.

Další odpovědi
da ny

Ve slunečních často jako mafiáni 🙂
Pokud mne muž něčím přitahuje/upoutá, není pro mne rozhodující, zda má brýle či nikoliv :)

anonym

Mě se líběj. Když má pěkný brejle a na tváři takový to třídenní strniště, dobře, vkusně oblíknutej, hmm, to jo 🙂

zjentek

pokud se neoholíš, neostříháš, voňavě neoblečeš, tak ten dojem bude jasnej s brejlema nebo bez nich ..a naopak. Nejčastěji je to zdravotnická pomůcka ..jak na tebe působí muž s umělou nohou?

setapouch

Onehda jsem se bavil s kolegou o jinem kolegovi. Pri dotazu na podobu se me zeptal, jestli nosi bryle. Ja fakt nevedel. Nepovazuju za dulezite, vzhledem k moznosti nosit kontaktni cocky ani za zvlastni poznavaci znameni, takze jim nevenuju pozornost.
Jinak me muzi nepritahuji ani s ani bez bryli. A holky mne pritahuji s i bez bryli, snad jen nektere s brylemi pusobi vic sexy, kdyz vi, co s nimi ;)

marci1

Přitahují mě s brýlemi i bez nich. Hlavně mě zajímá, aby měl „něco“ v hlavě ( tím myslím mozek ) a měl smysl pro humor. Mám pocit, že muži s brýlemi mívají dost často vyšší inteligenci.
Teď třeba na TV Telka opakují soutěž „Riskuj“ a je tam už pošesté takový hubený 25letý mladík s brýlemi, který mě pokaždé překvapuje, co všechno ví. Super ! 🙂

huxa

Ano, ale musí to být výhradně lenonky.

Agneta

Pěkné brýle to ano, ale hlavně né lenonky !!!!!!!!!!
Ale když se více zajímá o zahrádku,(než o…) jako Zjentek, tak to nejde :DDD