Jak na vás působí muži v brýlích?

Jak na vás působí kluci a muži v brýlích? Přitahují vás více muži s brýlemi nebo bez nich?

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Mně nepřitahují ani kluci bez brýlí.

Další odpovědi:

Bronzový

Ve slunečních často jako mafiáni :-)
Pokud mne muž něčím přitahuje/upoutá, není pro mne rozhodující, zda má brýle či nikoliv :)

Stříbrný

Mě se líběj. Když má pěkný brejle a na tváři takový to třídenní strniště, dobře, vkusně oblíknutej, hmm, to jo :-)

Zlatý

pokud se neoholíš, neostříháš, voňavě neoblečeš, tak ten dojem bude jasnej s brejlema nebo bez nich ..a naopak. Nejčastěji je to zdravotnická pomůcka ..jak na tebe působí muž s umělou nohou?

Stříbrný

Onehda jsem se bavil s kolegou o jinem kolegovi. Pri dotazu na podobu se me zeptal, jestli nosi bryle. Ja fakt nevedel. Nepovazuju za dulezite, vzhledem k moznosti nosit kontaktni cocky ani za zvlastni poznavaci znameni, takze jim nevenuju pozornost.
Jinak me muzi nepritahuji ani s ani bez bryli. A holky mne pritahuji s i bez bryli, snad jen nektere s brylemi pusobi vic sexy, kdyz vi, co s nimi ;)

Zlatý

Přitahují mě s brýlemi i bez nich. Hlavně mě zajímá, aby měl "něco" v hlavě ( tím myslím mozek ) a měl smysl pro humor. Mám pocit, že muži s brýlemi mívají dost často vyšší inteligenci.
Teď třeba na TV Telka opakují soutěž "Riskuj" a je tam už pošesté takový hubený 25letý mladík s brýlemi, který mě pokaždé překvapuje, co všechno ví. Super ! :-)

Stříbrný

Ano, ale musí to být výhradně lenonky.

Stříbrný

Pěkné brýle to ano, ale hlavně né lenonky !!!!!!!!!!
Ale když se více zajímá o zahrádku,(než o...) jako Zjentek, tak to nejde :DDD

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Krása a styl

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Krása a styl

Zlatý Drap 438
Zlatý iceT 350
Zlatý marci1 330
Zlatý hanulka11 322
Zlatý briketka10 244
Zlatý ReHu 230
Zlatý Damiana 229
Zlatý quentos 192
Zlatý annas 190
Zlatý mosoj 179

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.