Avatar uživatele
Herek

Jak na vás působí muži v brýlích?

Jak na vás působí kluci a muži v brýlích? Přitahují vás více muži s brýlemi nebo bez nich?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? marci1 před 3499 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
mosoj

Mně nepřitahují ani kluci bez brýlí.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
da ny

Ve slunečních často jako mafiáni 🙂
Pokud mne muž něčím přitahuje/upoutá, není pro mne rozhodující, zda má brýle či nikoliv :)

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
anonym

Mě se líběj. Když má pěkný brejle a na tváři takový to třídenní strniště, dobře, vkusně oblíknutej, hmm, to jo 🙂

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
zjentek

pokud se neoholíš, neostříháš, voňavě neoblečeš, tak ten dojem bude jasnej s brejlema nebo bez nich ..a naopak. Nejčastěji je to zdravotnická pomůcka ..jak na tebe působí muž s umělou nohou?

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
setapouch

Onehda jsem se bavil s kolegou o jinem kolegovi. Pri dotazu na podobu se me zeptal, jestli nosi bryle. Ja fakt nevedel. Nepovazuju za dulezite, vzhledem k moznosti nosit kontaktni cocky ani za zvlastni poznavaci znameni, takze jim nevenuju pozornost.
Jinak me muzi nepritahuji ani s ani bez bryli. A holky mne pritahuji s i bez bryli, snad jen nektere s brylemi pusobi vic sexy, kdyz vi, co s nimi ;)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
marci1

Přitahují mě s brýlemi i bez nich. Hlavně mě zajímá, aby měl „něco“ v hlavě ( tím myslím mozek ) a měl smysl pro humor. Mám pocit, že muži s brýlemi mívají dost často vyšší inteligenci.
Teď třeba na TV Telka opakují soutěž „Riskuj“ a je tam už pošesté takový hubený 25letý mladík s brýlemi, který mě pokaždé překvapuje, co všechno ví. Super ! 🙂

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
huxa

Ano, ale musí to být výhradně lenonky.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Agneta

Pěkné brýle to ano, ale hlavně né lenonky !!!!!!!!!!
Ale když se více zajímá o zahrádku,(než o…) jako Zjentek, tak to nejde :DDD

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek