Jak na Vas pusobi

uplnek?Na mne pozitivne,rada ho sleduji a tesim se az bude uz novy.

Nejlepší odpověď
anonym

Lehce tísnivý pocit.Možná i proto,že alespoň částečně vím,proč.Náznak- ne náhodou chodili „báby kořenářky“ sbírat své byliny za úplňku. Za úplňku je i mimo jiné největší příliv a odliv.

Další odpovědi
HerbiG

jj uplnek je nadherny!! hlavne kdyz ho pozorujete teleskopem :)

Vicki

Pokaždé špatně spím.Je krásný a fascinující.Te­leskopem to musí být nádhera-koukám jen dalekohledem a i tak se mi tají dech.

Michal

Je krásný ,magický a fascinující. Jestli na mě působí,to nevím.

Nuk nuk

Jak kdy. Vzhledově se mi moc líbí, ale co se týče jeho vlivu na mojí náladu apod., záleží asi ještě na dalších faktorech. Obvykle na mne nepůsobí vůbec, někdy spíše pozitivně, ale někdy i negativně.

Miroslavst

na mě nijak nepůsobí.

afro.minerva

Na mě ani tak moc ne, ale na mého manžela je jako mangnet. Když je úplněk, tak jde na čekanou…

Gabilka

Při úplňku většinou nemůžu usnout. Nevím, zda to není jen vsugerace. A také je při něm prý dobré držet půst a nebo začít dietu, že prý to má lepší účinek :)