bojnik1

Jak na Utorrent,nenas­kakují seed body ani ratio

Od určité doby nejde seed ani ratio přitom utorrent je nastaven správně jak má být je tam (zelené kolečko) a říká, že je vše nastaveno správně.Torrent stahuje i seeduje ale nepřibejvají body .Jsem uplně vedle z rozumem.Pot­řeboval by jsem dost podrobný návod jestli někdo ví.Předem děkuji!

Nejlepší odpověď
Hlada

Seed body ani ratio není problém uTorrentu, ale trackeru. Nejspíš budete připojený ke špatnému účtu nebo zavíráte uTorrent před aktualizací trackeru. Lepší informace dostanete na trackeru, kde také asi najdete pravidla.