Ella

Jak na účes, který nosí Soňa Mašková v Cestách domů?

Víte co myslím? Takový ten zapletený cop, který nosí, když je v Nemocnici. Zajímá mě, jak jí to vytváří =) Děkuji za odpovědi =)
Doplňuji:
Hanny2 – to jsem zkoušela, ale vyšel mi z toho akorát podivný cop jako obyčejný, akorát zapletený z jedné strany na druhou =D

Odpovědi
hanny 2

Myslím si,že to je něco na způsob francouzského copu a místo nahoře začni zaplétat dole a do strany.Chce to ale asi hodně dlouhé vlasy.

Tak to fakt nevím,musíš to zkoušet nebo se zeptej nějaké kadeřnice.