Lenjička

Jak na tomto portálu smazat otázku, na kterou jsem si našla odpověď před tím, než mi stačil napsat někdo jiný? 🙂

Nejlepší odpověď
dědapetr

Není lepši to nechat tak a podívat se jestli tam není něco co by se mohlo hodit.

Další odpovědi
jennysh

Nahlásit závadnou otázku,následně to odstraní admin stránek www. odpovedi.cz

Salvaje

Mazat ji nemusíte, nechte pro ostatní. Případně ji můžete uzamčít.

roxy52

Nesoukromnič. Otázky jsou od toho,aby se na ně odpovídalo.Třeba zrovna ta odpovědˇna tvoji otázku se bude hodit někomu jinému.