Bekky

Jak na to s převodem leasingu?

Mám možnost koupit auto.Majitelka auta má splácet leasing ještě 2 a půl roku po 3500,–Kč měsíčně.Jak se to má provést,aby se přepsal leasing na mě a jak na dopravce?

Odpovědi
vecernice

Všechno se to musí řešit přez leasingovou společnost se kterou je smlouva.Je to jako by sis ten leasing brala sama.Prostě všechno znovu,a oni to musí schválit.To znamená včetně dokladu o příjmech atd.Pak teprve se jde běžným způsobem na dopravku,kde se auto přehlásí.