marta52

jak na to? potřebuji vypsat formulář pro opravu mininotebooku Asus a neumím napsat správný tvar čísla

Doplňuji:
to jsem celá já, jedná se o sériové číslo mininotebooku Asus a pokouším se vyplnit Formulář Pickup pro Notebook, pro opravu. Opsala už jsem čísla ze štítku pod baterií i čísla na papírovém štítku na spodní části notebooku, ale neustále mě to píše, že to není správné sériové číslo anebo že tvar není správný

Nejlepší odpověď
Stash

Jakého čísla? Jaký formulář? Bez toho ti asi nikdo moc neporadí.