panxnotdead

Jak na to, aby mě holka nepřestala milovat?

Třeba nedělat ze sebe chudáka, nežárlit…? A jak na to, aby se to prostě zase rozjelo?
Doplňuji:
To se jenom na mě včera naštvala a tak nevím, jak pokračovvat. Nežárlim. Takže hlavně neprosit, nevyžadovat, nežárlit, nepodezřívat?

Nejlepší odpověď
badisko

no co pises pro zacatek dobry …pak este hodne vydelavat …aby mela co utracet …jeje nejste svoji …tak aby bylo na drahe darky.....damy co tohle ctete ..myslim to jen ze srandy ......a panove je to pravda..heh

Další odpovědi
hanulka11

A proč se to zaseklo? Dělal jsi výstupy,žárlil??? Pokus si dva rozumí a věří , mluví spolu o všem otevřeně je vyhráno, běda jak se vloudí nějaký stín podezírání a tajnůstkaření .
Vše si vysvětlete co mezi vás postavilo zeď a buď to půjde dál nebo ne – tak už to v životě chodí. Hlavně se nedoprošuj a nežebrej .
Doplňuji:
že se naštvala …, asi měla důvod – pokud si uvědomuješ proč -omluv se – takto jde těžko poradit, když nevíme souvislosti
tak ji oslov a řekni, že by sis o tom rád promluvil jestli o to stojí a jestli ti za to stojí
Nevíme nic …jak jste spolu dlouho ,kolik vám je , apod…

FreeSTONE

Myslím, že i tady jde stejný postup, jako u všech mezilidských vztahů… nemůžeš ji přinutit. Ale můžeš jí dovolit, aby to začala chtít sama… nejlíp, když budeš sám sebou. Což obvykle znamená, že se občas pohádáte, to je přece normální v každém vztahu. Den potom je to zase dobré, a aspoň jste si vyjasnili, co kdo chcete.
Spíš se zkus zamyslet nad tím, jak tě ona vidí. Co se jí na tobě líbí? Má ráda, že jsi veselý? Rozhodný? Že se dobře oblékáš? Líbí se jí, že sportuješ? Že máš rád psy, nebo nějaká jiná zvířata? (Nebo se jí tohle prostě obecně líbí na chlapech?) Mohl bys s ní jít do kina na nějakou komedii, jít si zaplavat, nebo se třeba projít po městě a podívat se do Zverimexu. Můžete hrát nějakou deskovou hru (o které víš, že ti jde), nebo něco na ten způsob, aby viděla, jak jsi rozhodný a schopný.

Určitě nic nepokazíš, když budeš nápaditý… aby bylo vidět, že do toho vztahu něco dáváš. A když se budeš snažit vidět svět i jejíma očima.. co se jí líbí, nebo co jí chybí. Občas když jí doneseš kytičku nebo nějakou drobnost, taky nebude špatně… aspoň uvidí, že na ni myslíš, i když spolu nejste… tím se tomu všemu dá hodně pomoct.
Jestli tě milovat nechce, tak s tím nic nenaděláš. Ale jestli s tebou je a chceš jí ukázat, že za to stojíš, myslím, že jsem ti napsal hodně nápověd 🙂

Beer4Real

že aby se to zase rozjelo, to je moc toto :D
tak jí kup třeba lístky na strip show a tam to rozjeďte spolu :D