Jak na to..... ???

Zdravím Vás, chci postavit kamennou zídku do koryta potoku. Mate někdo takové zkušenosti. Co a jak na to. Děkuji za odpovědi. Lukáš

Nejlepší odpověď
kropitko

To přesně nevím,ale soused si dělal zahradní jezírko,což mi přijde dost podobné. Přivezli mu náklaďákem kameny,které už byli svázané v takové síťce,no a jen to pokládali. Myslím,že je to super vychytávka,oproti tomu,aby jste skládal kámen na kámen…

Další odpovědi
cukrar

anonyme, doplňte informace, jinak nemůžete dostat správnou radu.

anonym

Kam.zídka-to je široký pojem.Chcete potok přehradit?
A ten postřeh od kropítka je dobrý.A drahý.
Nezapomenout na základy.Na něčem to stát musí.