Avatar uživatele
sverdak

Jak na to?

S otcem jsem měla hezký vztah a byla jsem jediná koho měl matka uz nežije.Zemřel náhle 53 let a klíče jsme si nedávali,neměl ani od mého domu.Nechtěl si družku ani vzít za manželku,aby mě o nic nepřipravil.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 3469 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
gecco

1. Pro příště – nezakládej novou otázku, pokračuj v té původní (Doplnění, Diskuse) – takto málokdo vůbec tuší, o čem píšeš!!!
http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/jake-mam-prava
2. …„aby mě o nic nepřipravil“… – hmmm – čertví, proč nesepsal závěť?
3. I když s partnerkou nebyl tvůj otec sezdán, z jejich soužití i jí plynou nějaká práva.
___
Počkej na vyřizování dědického řízení (případně si na ně přizvi vlastního právníka) – do té doby na otce jen vzpomínej a nedělej rozbroje!
😉

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
anonym

A ty teď nevíš, jak se tam dostat?

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Agneta

No tak je všechno v pořádku…tak co si teď(když spadlo dítě do studny?) stěžuješ?:DDD

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
marci1

Jediná možnost, co máš dělat : Počkat na vyřízení dědického řízení. Může existovat otcova závěť, může mít třeba více dětí ap. Počkej, až dostaneš výzvu, aby ses dostavila na jednání o dědickém řízení.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Banán88

tatinek zrejme netusil, jak to z pravniho hlediska take muze dopadnout, pro kazdy pripad bych vytahl korunky ze sporeni a uz bych si sichroval pravnika pokud s druzkou zesnuleho tatinka nemate dobre vztahy.. :(

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
anonym

Agneta
ty mi občas připadáš hodně mimo a trapná

před 3469 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Agneta

Jaképak hodně mimo – já jsem já…:DDD(jsem zlá čarodějnice, bydlím uprostřed lesa a mám pec, do které se vejdeš…:DDD)

před 3468 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek