ssssssssssss

Jak na to??????????

Ahoj lidi :) posilam na dobirku piercing a vubec nevim jak na to :/ je lepsi doporucene nebo obycejny balik ? a jak na to vsechno ? zabali mi to na poste a popripade kolik to bude stat, vubec se nevyznam, predem dekuji za odpov

Nejlepší odpověď
pusinka50

Nejlepší bude koupit v papírnictví bublinkovou obálku (uvnitř je potažená vrstvou bublinek, neprorazí se), min. formátu A6, aby se na poště neztratila. Obálku zalepíš (pro jistotu použij na spoj i izolepu). Dolů do pravého rohu napiš adresu příjemce, tak aby poslední řádek adresy byl cca odhadem 2 cm od dolního okraje obálky. Nahoru do pravého rohu napiš „Odesilatel“ a své jméno a adresu. Pošli to doporučeně. Cena se odvíjí od hmotnosti zásilky. Do 20 gr váhy, což je váha obyčejného dopisu, se platí za doporučený dopis 22 Kč. Pak se to vždy o několik korun navyšuje dle gramáže
Doplňuji:
Oprava! Své jméno a adresu napiš do levého horního rohu, upsala jsem se, omlouvám se

Další odpovědi
anonym

Pokud posíláš piercing na dobírku, tak tím už je dán způsob přepravy. Není třeba řešit ani doporučený ani jiný způsob doručení. Je třeba řešit výši pojištění (hodnuto zboží). Zajdi si na poštu, nech si převážit zásilku a podle hodnoty zboží se domluv na dalších podrobnostech.
Nebo si zajdi na poštu vybrat přímo vhodný obal (krabici podle velikosti zásilky). Balík se díky standardizovaným obalům dá skutečně zabalit i na poště. Pro jistotu si vezmi lepicí pásku (izolepu), že bys narazila na neochotnou pracovnici.
Jestli takhle posíláš zboží poprvé a požádáš na poště o pomoc, určitě Ti pomohou, nebo alespoň poradí.

huxa

pošli to normálně v obálce, vyjde tě to pod dvacet Kč.

Lucaso

V obálce doporučeně tuším za 68,–. Zkus www.cpost.cz tam by mohli být nějaké kalkulačky

anonym

doplním pusiku50, na poště mají obálky vycpané folií (asi 7 Kč), tak to občas posílám CD(DVD)