sonice

jak na to?

poradí mi někdo,jak jednoduše stahovat filmy a jak na to?

Nejlepší odpověď
zuzik.k

filmy jdou stahovat z www.uloz.to, do vyhledávače napsat jméno filmu a pak už jen stáhnout

Další odpovědi
LuciJe

Legálně tak, že za film zaplatíte a on se Vám potom zpřístupní ke stažení. Zkusit to můžete třeba na odkazu ve zdroji.

Vzhledem k tomu, že stahování filmů samo o sobě není nelegální (byť je trochu na hraně), můžet to zkusit i z jiných úložišť. V tomto případě však pozor na stahování z torrentů a P2P sítí – v takovém případě při stahování zároveň sdílíte a to už nelegální je.

Zdroj: http://www.top­fun.cz/

92anet

ulozto.cz