Avatar uživatele
fcoop

Jak na ten fígl ta němá tvář asi přišla?

http://crazyca­fe.centrum.cz/vtip­na-videa/2011/11/22­/videa/kocici-bitka-aneb-kdyz-si-kocka-hraje-na-kobru/

Za povšimnutí možná! stojí i některé komentáře.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 4Pro koho je otázka zajímavá? annas, vagra, iceT, anonym před 4530 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
annas

Zřejmě se černobílé kočičce nelíbí bílá, protože v minulém životě jí ublížila, takže se brání …

Ještěže jde o malého tvora, jinak by bylo vhodnější někam se schovat… Někdo kočičku naučil… Umí víc než jen vystrčit své drápky …

Některé komentáře nechápu – kdo nemá rád zvířata, nemá rád lidi…

Mimo: Měla jsem kocourka, nezapomenu, jak se rval s kunou … skočili na parapet a otevřeným oknem spadli do bytu …

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
anonym

Jee, ja mela uplne stejneho bileho kocourka. ☹ Ale byl hodnej. 🙂
P.S. Mojitek, tohle mi uz nedelejte. Me je z toho videa uplne blbe. ☹ Nevedela jsem , komu fandit. 🙂 -iv-
Doplňuji:
P.S. II. Ja si to dalsi video otevru az zitra. 🙂 Ja jsem vazne strasnej srab a bojim se. Me tluce srdce z toho medveda jeste ted. ! 🙂

  • iv-

Upravil/a: anonym

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
mojitek

tak to je dobrý.Takhle to vypadá když se medvěd brání.Jukněte na Youtube
Doplňuji:

  • iv- no jsou tam mnohem horší videa..

Ale na tomhle nic není,jenom se trošku pocuchali-250 kg lev a tak 100kg baribal.To je ve zvířecí říši normální,nechtěli jeden druhého zabít,jenom si vyjasnili kdo je tu pánem.Ani je to nebolelo,nebojte

Zdroj: http://www.you­tube.com/watch?v=E-ByFv5pGdA

Upravil/a: mojitek

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Drap

mazláčci i jiná zvířata jsou schopny naučit se snad všechno

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
briketka10

tak jsem si to pustila a můj kocourek je z toho víc opařenej než já !

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
anonym

Mojitek , ja myslela, ze jste tam dal jeste jedno video. 🙂 Jsem " trochu " blazen , tak se omlouvam za to doplneni. 🙂 -iv-

před 4530 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek