fcoop

Jak na ten fígl ta němá tvář asi přišla?

http://crazyca­fe.centrum.cz/vtip­na-videa/2011/11/22­/videa/kocici-bitka-aneb-kdyz-si-kocka-hraje-na-kobru/

Za povšimnutí možná! stojí i některé komentáře.

Nejlepší odpověď
annas

Zřejmě se černobílé kočičce nelíbí bílá, protože v minulém životě jí ublížila, takže se brání …

Ještěže jde o malého tvora, jinak by bylo vhodnější někam se schovat… Někdo kočičku naučil… Umí víc než jen vystrčit své drápky …

Některé komentáře nechápu – kdo nemá rád zvířata, nemá rád lidi…

Mimo: Měla jsem kocourka, nezapomenu, jak se rval s kunou … skočili na parapet a otevřeným oknem spadli do bytu …

Další odpovědi
anonym

Jee, ja mela uplne stejneho bileho kocourka. ☹ Ale byl hodnej. 🙂
P.S. Mojitek, tohle mi uz nedelejte. Me je z toho videa uplne blbe. ☹ Nevedela jsem , komu fandit. 🙂 -iv-
Doplňuji:
P.S. II. Ja si to dalsi video otevru az zitra. 🙂 Ja jsem vazne strasnej srab a bojim se. Me tluce srdce z toho medveda jeste ted. ! 🙂

  • iv-

mojitek

tak to je dobrý.Takhle to vypadá když se medvěd brání.Jukněte na Youtube
Doplňuji:

  • iv- no jsou tam mnohem horší videa..

Ale na tomhle nic není,jenom se trošku pocuchali-250 kg lev a tak 100kg baribal.To je ve zvířecí říši normální,nechtěli jeden druhého zabít,jenom si vyjasnili kdo je tu pánem.Ani je to nebolelo,nebojte

Zdroj: http://www.you­tube.com/watch?v=E-ByFv5pGdA

Drap

mazláčci i jiná zvířata jsou schopny naučit se snad všechno

briketka10

tak jsem si to pustila a můj kocourek je z toho víc opařenej než já !

anonym

Mojitek , ja myslela, ze jste tam dal jeste jedno video. 🙂 Jsem " trochu " blazen , tak se omlouvam za to doplneni. 🙂 -iv-