majdule

Jak na sušené plátky z citrusů?

Chtěla bych si udělat dekoraci z plátků citronů a pomerančů, ale nevím přesně jak na to…

Nejlepší odpověď
tom004

Nakrájej je na plátky cca 0,5 cm,dej na plech a do trouby s nastavenou teplotou 50–70°C.Čas potřebný k usušení poznáš kontrolou.Je dobré,nechat troubu pootevřenou.O­rientační čas,cca 50 min.Dekorace je na Tvé fantazii.

Další odpovědi
hanulka11

já je nakrájím a dám na radiátor pruh pečícího papíru a něj je položím ,několikrát obrátím aby pěkně uchly a ještě se provoní místnotst

Drap

Suším je v sušičce na ovoce