havran

Jak na stolkera?

Jak mohu usvědčit stolkera? Je tak opatrný až to děsí…na koho se mám obrátit? Paradoxně policie nepomůže..čte mi mejly, prohledává koš, kontaktuje mé kamarády a blízké atd. Vždy tajně pod jiným jménem a docela mu to hodně vychází. Proboha ví o mě takové věci…Trvá to už roky, prosím poraďte.
můžete psát i na e.mail.děkuji

Nejlepší odpověď
Lenjička

Nejpreve reakce na odpověď Miroslavska: Asi tě nidky nikdo nešpehoval co? To je pořádný psycho a za ten tvůj názor bych ti na místě havrana nafackovala.

Havrane: Mě takhle špehoval můj otčím… Sexuálně mě zneužíval a špehoval, jesltli nemám kluka, s kým se scházím a tak. Mě pomohlo to, že byl usvědčen ze zneužívání, ale když nejsou důkazy, bude to mnohem těžší…
Ty víš o koho jde? Nebo je to cizinec? Ti tví kamarádi nemohou dosvědčit, že se na tebe někdo vyptával? Co poprosit nějakou kamarádku, aby tě třeba celý den špehovala – byla za tebou a kolem budov, kde jsi – možná by narazila na někoho, kdo tě taky špehuje… Jestli je to elektronický, tak se dají dohledat alespoň IP adresy odkud ses přihlásila (ty nebo stalker). Na policii je burcuj, dokud s tím něco neudělají. Když budeš hodně otravovat, tak to musej ze zákona ověřit.
Držím palce!!!

Další odpovědi
Miroslavst

Mejly?-na co je změna hesla.
Koš? Ať se hrabe. Důležité věci spal nebo skartuj.
A jaké věci ví? Jen to co mu sám(a) řekneš.

franku

Zlomit obě ruce nebo vypíchnout oči.To by myslím zabralo.

Fidel

Pokud nevěříš policii, obrať se s trestním oznámením na okresní či krajské státní zastupitelství.

Pokud to nebudeš chtít řešit právně (jakože bys měla), tak si najmi bodyguarda.

havran

děkuji za názor, jediné co nedělá, že za mnou nechodí. Bohužel dle policie to, že se někdo naboural do mého PC není žádný zásadní problém. A není ani zásadní důkaz.A je pravdou, že bych to nejraději vyřešila já sama.Bohužel dokud jsem nevěděla, že mě sleduje a slídí, tak jsem si nedávala takový pozor. Teď už si připadám jako schizofrenik ☹ Vím o koho jde a vím, že se tím dobře baví. Hnus.