smazkaa23

Jak na stažené '' ISO '' přidat ještě další soubor? (Spíš nahradit jiný?)

Stáhla jsem si hru a nainstalovala pomocí Daemond Tools … Vše šlo jenže teď to potřebuju cracknout ale pravý soubor nejde odstranit ani přepsat a píše mi to něco že na disku je málo volného místa atd. Jak to mám tedy teť cracknout?

Nejlepší odpověď
vaiko

Instaluješ hru na disk a né na ISO. Soubor jenom zkopíruj a přepiš ho, ale ve složce program files.
A pokud chceš přidat nějaký soubor k obrazu disku, tak to daemon zvládne (plugin Make ISO), ale tomu už se neřiká crackování.

Další odpovědi
anonym

IsoBuster http://www.iso­buster.com/