len2608

jak na stahování na flash?

chci stáhnout na počítač několik filmů, pak je přetahnout na flashku, kterou píchnu do malé televize která podporuje MPEG3 a MPEG4, v jakém formátu to udělám a jaký program je třeba na stahování jak do počítače tak na flešku? Díky

Nejlepší odpověď
Bedy

Tak hledejte třeba na www.ulozto.cz – stránky otevřete v jakémkoliv moderním internetovém prohlížeči, například v nejnovější verzi Internet Exploreru nebo Opera. Tam na tom www.ulozto.cz si nějaký film vyberete, kliknete na něj a před stažením se podívejte na parametry kliknutím na tlačítko Parametry. tam uvidíte v jakém je to formátu. Koukejte na audio – mělo by tam být právě MPEG-4 třeba…

Film jednoduše stáhnete kliknutím na tlačítko Stáhnout, opíšete bezepčnostní kód z obrázku a kliknete znovu na tlačítko Stáhnout. Pak počkáte, než se to stáhne (uloží) na tu flešku. Poté až se to stáhne, tak flešku vysunete z počítače, píchnete do televoze a můžete začít přehrávat.

Zdroj: http://softwa­re.seznam.cz/ie

Další odpovědi
david22

Stahuješ odkuď?

len2608

to ještě nevím, odkud mám?

david22

Divně položená otázka.
Píšeš „chci stáhnout na počítač několik filmů“. Musíš tedy mít nějaký zdroj, odkuď to stahuješ. Pokud už to máš staženo na počítači a není to ve formátu MPEG4, použij například toto: http://www.slu­necnice.cz/sw/me­diacoder/ . Poté si to jednoduše stáhneš na flešku, kterou píchneš do televize.