Riveneczka

Jak na splátky bez potvrzení příjmu?

Dobrý den.
Chtěl bych si koupit na splátky notebook, jenže nemám zaměstnání jako takové, nýbrž peníze dostávám.
Tedy nemůžu dostat potvrzení o zaměstnání či příjmů.
Jenže chci objednat notebook na splátky přes internet. Kde nechtějí potvrzení o příjmu, já jsem schopnej platit měsíční splátky kolem 2,5k…
Teď je zde otázka. Chtějí jen dva doklady totožnosti a vyplnit formulář.
Když výplňím, že jsem v zaměstnancem poměru budou něco ověřovat, když nechtějí potvrzení o příjmu ( do 30000,– onen notebook stojí 14000, -)
Doplňuji:
Zaměstnaneckém poměru *
Píšu přes mobil, omlouvám se za hrubky

Odpovědi
anonym

Nesplácej notebook, avšak dluh… (Ideálně u přítele, když-tak pokus v bance a při nejhorším kdekoliv jinde.) Já preferuji spíše šetření, než-li splácení… (40% výplaty jde na okamžitou spotřebu, 20% na větší nákupy, 20% pro spekulace na burze a 20% na investiční fond)

da ny

Prodejny mívají obvykle alespoň 2 bankovní ústavy, které spolupracují a poskytují kreditky, úvěr apod. Je třeba sledovat % úrok a RPSN (některé jsou „žiďácké“).
Pomohla jsem kamarádce při nákupu nábytku (do 10 tisíc) ESSOX = 1+10 měsíčních splátek, poplatek nebyl žádný – akce zdarma. Kromě 2 dokladů jim vše stačilo jen ústně + ta 1 splátka namístě.
Některé jsou na rok, jiné na delší čas, s menšími splátkami. NTB pak může celkově vyjít třeba na 20 – 25 tisíc. (Cetelem, Homecredit…)aj.
Jeden prodejce u nás v elektru má sešit a lidé chodí splácet přímo jemu do obchodu, + 1. platba v den odběru/nákupu.
Podobných produktů bude v obchodech více, pozor na ty zbytečně vysoké úroky.
Nebankovní jsou více rizikové…
Doplňuji:
http://pujcko­.cz/category/ban­ky/bankovni-pujcky/
http://www.ho­mecredit.cz/

ivzez

Rozhodně nevyplňovat nepravdivé údaje,
mohlo by to být bráno jako pokus o podvod.

Nemůžete-li doložit zaměstnání,
neuvádějte je!

Monikas

Nevíte někdo jak fungují půjčky od soukromníků jak je popsáno tady?
http://www.puj­ckain.cz/pujcka-od-soukromnika-ihned-bez-cekani
Půjčku si brát nechci. Jen mě zajímá jestli něco takového opravdu funguje.

da ny

Koukám, že nabídek na netu je spousta, tedy u nebankovních ústavů, ty jdou do většího rizika než banky, pro klienty bez doložení příjmu a bez nahlížení do registru dlužníků.
Pokud člověk pravidelně splácí, neměl by nastat žádný problém.
Jestli to není akutní, raději na NTB našetřete, půjčte si v rámci rodiny, u kamaráda – bez úroků a RPSN.