Bonifác

Jak na spam

Přítelkyně má v kanceláři dvě kolegyně, které se jí smějou, dělají naschvály a za zády jí uráží. Chtěl bych se tedy zeptat, je-li možné je účelně bombardovat spamem, ale aby nevěděli, že je to odemne.

Odpovědi
blesk26

Tak samozřejmě, toto je možné udělat například pomocí jednoduchého php skriptu, kde můžete nastavit hlavičku odeslaného emailu, tedy jméno a adresu ze které to odešlo, kam se má mail vrátit atd. Email potom tedy může vypadat, že přišel z fiktivní adresy xyz@abc.def a že ho odeslal nějaký domorodec a pokud nejsou kolegyně příliš velké kamarádky s technikou, tak nic nezjistí. Také pomocí nějakého plánovače úloh můžete nastavit pravidelné opakování této akce. Určitě ale existují i jiné způsoby jak tohoto docílit.

Ale pozor! Spamování není zrovna legální ani morální záležitost, takže to co jsem napsal berte pouze jako informativní záležitost a ne jako návod a nabádání :)