milas

Jak na sousedske vztahy v panelaku

Mimochodem,deti msji vecne na balkone a cely den posloucham kriceni a brek,kdyz nekam vyrazeji 5 cleny hlasity sbor. A tad jsem se mohla pomstit,ale nedokazala jsem to!!! Pul dne stal na zn. invalidy,mohla jsem to udelat i sobecky,ja chci zaparkovat!!nebo anonymem,ale bohuzel nemam tu naturu a to me stve,ale porad to mam vsobe,takze se tim 2 mesice uziram.Lidi,prosim co s tim a hlavne se svedomim. M

Nejlepší odpověď
Miroslavst

on ho taky nemá, tak proč se zžírat. Normálně vytočit 156 nebo 158 a nahlásit to.

Další odpovědi
Toruk

Jestli jsem to správně pochopil, tak ti nějaký darebák blokuje místo pro invalidy, na které máte nárok, na rozdíl od něj? A ty se označuješ za SOBCE, když chceš prosadit své právo??? Na tomto místě bych termín sobec zcela vypustil. Neboj se a prosaď se, jinak budeš ubližovat sama sobě a svým blízkým… To že se užíráš Ti ubližuje- sráží to sebevědomí, navozuje špatnou náládu, člověk má tendenci ventilovat vztek na sobě, nebo na svých blízkých.