Lucieee

Jak na souseda, kterého nesnese celé společenství vlastníků?

Co s majitelem bytu, který v bytě 2kk má 5 velkých psů, které nevenčí (případně venčí minimálně), dělají hluk, z bytu jde zápach, na chodbách jsou výkaly. S majitelem se nedá mluvit, již několikrát zasahovala policie.. Sousedé jsou již zoufalí. Poradíte co s takovýmto člověkem? a jak tuto situaci řešit?

Nejlepší odpověď
anonym

Jak tuto situaci řešit?
V rámci zákonů trvat, aby dodržoval tyto zákony i nepřizpůsobivý soused.
Obracejte se vytrvale na obecní, či městký úřad, hygienu, policii. Zkuste ochránce zvířat. Pokud nejsou psi venčeni, tak o ně není řádně pečováno. Otázkou je, zda tento soused platí poplatek ze psů a pokud jej platí, tak zda v odpovídající výši.
Hygienik by měl zasáhnout kvůli zápachu a rozhodně by měl zjednat nápravu i s ohledem na výkaly ve společných prostorách atd.
Bude to asi vyžadovat hodně nervů a času, ale určitě se Vám podaří docílit nápravy. Zkuste také televizi.

Další odpovědi
Kohut57

Nahlásit na sociální odbor, dodat dokumentaci vlastníků a policie z řešení přestupků. Bude předvolán, případně pokutován a budou mu určena opatření. Takhle jsem se za dva měsíce zbavil cikánů. Šli za lepším a klidnějším. Nutno důkladně prudit !!!

www

Zkusil bych ÚMČ, ti mají možnost oslovit hygienu ap.

anonym

Být vytrvalí, bombardovat obecní úřad – přestupky, dát podnět veterině, zda se nejedná o týrání psů. Možná i tu hygienu.

anonym

Pošlete na něj exekutory ať mu zabaví jeho psy