kralicekkk!

Jak na sobě může žena poznat, že je těhotná? Třeba v začátkách těhotenství opomeneme- li to že nemá menstruaci.

Nejlepší odpověď
Berušinka

Může trpět ranními nevolnostmi, ale třeba mít větší chuť k jídlu, můžou jí vadit některé hodně intenzivní vůně, vlivem hormonů nemusí mít chuť na sex (ale může se jí ta chuť také zvýšit) …

Další odpovědi
pokazdejinak

mě osobně začaly růst prsa :) ale měla jsem je hodně citlivá, takže jen ke koukání ;) ale i tak se to manželovi moc líbilo

Deli

Těhotenský test – stojí kolem 30 Kč a výsledek je jasný!