petka

Jak na skřípnutý nerv?

Co děláte,když máte skřípnutý nerv pod žebry?Pomáhá na to nějaký speciální pohyb nebo čaj – cokoli kromě prášků…

Nejlepší odpověď
Deli

Teplo, klid, masti typu Voltaren či Ibalgin gel. Moje mamka to maže zelenou alpou Lesana.
Tak za 3 dny je to ok.

Další odpovědi
Valky

Žádné teplo a klid nepomáhá. Zkuste si zacvičit jógu, bude to bolet jako čert, ale pokud budete cvičit dobře a správně dýchat – uvolní se to. A nebo brutální metoda – tenisový míček, lehněte si na zem – tvrdou podložku a pod blokovaný obratel si vložte míček a lehněte si, uvolněte se… potečou Vám slzičky bolestí, ale bude klid… Hlavně to chce opravdu denně se protáhnout, celou páteř… a máte klídek… :o)

Pajus89

Jenom prášek a snažit se zahnat bolest…časem to povolí samo

Ella

občas se mi to stalo, ale nemělo to dlouhé trvání – zatnula jsem zuby, promasírovala pořádně kůži v tom místě a nerv se uvolnil…

hawranek

Pořádná rána do místa bolesti- mně se nervy skřípaj často, buď v mezižeberní oblasti nebo u srdce (občas si připadám, že mám infarkt). Bolí to jak…ale pomáhá to (občas 😁)