Jak na skrabanec?

Lze nejakym zpusobem zaretusovat skrab na dlazdicich leskle cerne barvy pokryvajici desku konf.stolku?Asi uz ne,ze?
Doplňuji:
Diky panenko,jeste jedna otazka,prosim,kde koupim?Diky moc

Nejlepší odpověď
panenka

A zkoušel jste jami155 i Retušovací tužku? moje Mamka ju používá na všechny takové věci na zakrytí rýh,škrábanců,skvrn dá se prý sehnat v mnoha odstínech.
Doplňuji:
Moje Mamka si to Jami tehdy objednala z Popronu ale sehnat se to dá i v prodejně s nábytkem nebo si zadej do vyhledávače Retušovací tužka například černá a vyjede ti plno stránek kde si jí můžeš objednat cena té tužky se pohybuje kolem 170 kč.

Další odpovědi
Bumbes

Pokud neni vryp moc hluboký, tak to jde přeleštit i speciálním leštícím kotoučem do vrtačky.

elektrikář

Malinkým štětečkem to zatřít čeným acetonovým lakem, Pokud by se to nepovedlo setřít tamponem namočeným v ředidle a zkusit znova třeba s rozředěnou barvou 2 vrstvy až se škábanec zaplní. V mototechně mají korekční tužky ale nemám s nimi zkušenost.