hanjimka

Jak na Samsung GT-S5300?

Mám Samsung GT-S5300. I po restartu stále „bzučí“. Na obrazovce nejsou žádné znaky, co by naznačovaly, proč to dělá, ale i když je starší, vyhovuje mi. Jen kdyby šlo zrušit to jeho vrnění. Ví prosím někdo, jak na něj? Děkuji moc. Nejsou to klasické vibrace, ty vypnout umím, ale tohle nejde.

Odpovědi
gecco

Vrní jen zvukem a nebo vibruje?
Pokud jen zvukem, může být problém leckde – od zblázněného koncového zesilovače před repráčkem po zkrat (pokud se hřeje a ´vrčí´ baterka, okamžitě ji vyndej, zahoď a kup si novou – ta může klidně i začít hořet!!).
Pokud i vibruje, je možné, že je neustále napájený vibrační motorek…
___
Každopádně – je to na servis, na dálku ti nikdo (asi) neporadí…