Losman

Jak na rýmu?

Vím, že se říká, že léčená trvá sedm dní a neléčená týden, ale tady na portálu to je samý chytrý, zkušený, všemi mastmi mazaný člověk, který má odpověď i na mou otázku. Zkrátka jak se co nejrychleji zbavit rýmy?

Nejlepší odpověď
anonym

A ono stačilo podívat se, jaká kouzla nabízí šedá lišta (a dříve byla modrá a taky byla chytrá).

Další odpovědi
www

Máš pravdu, nezaručených způsobů se všude najdou mraky.
Nejlíp je těmto věcem předcházet!: otužováním, stravou ap.

ReHu

Co se tak podívat po starších otázkácha odpovědích???
Už se tu odpovídalo mnohokrát.

Michal Kole

Vypláchnout nos mořskou solí z lékárny nebo jet k moři.

RyuzakiKate

Uleví se i aromaterapií – do aromalampičky pár kapek eukalyptového olejíčku (samozřejmě zředěného vodou), je to velice příjemné inhalování :)

akcul

mě pomáhá rýmovník(rostli­na),ale tu asi nemáš