Pavlina.K

Jak na roztřepené a elektrizující vlasy?

Mám dlouhé vlasy až po zadek, do špičky sestříhané. Vlasů mám pomněrně hodně ale taky mám dost roztřepené konečky a při česání mi vlasy elektrizují a hodně vypadávají. Dopuručíte mi něco aby se mi zacelily a zároveň tolik nevypadávaly? Dě­kuji

Odpovědi
monica.k

Zastřihni si je. Budou zdravější a odlehčené tím pádem porostou rychleji a nebudou tolik vypadavat.
Nebo pokud chceš délku nechat zkus brazilský keratin. Informace najdeš na internetu.

střevo

nó vostříhej do hola
já to mám taky
a jak píše monika – „porostou tím pádem rychleji“