Avatar uživatele
Kapicka

Jak na rozmazlenou spolužačku?

Máme ve třídě strašně rozmazlenou a hyperaktivní holku.Pořád nás tak hnusně fackuje a pomlouvá,že máme např.vlasy jako závěsy(což řekla mně)a že se nějaký holky chovají jako cigánky apod. blbosti.Když jsem dnes něco povídala nebo se trošku zapřemýšlela,tak hned po mně opakovala co dělám a když jsem přemýšlela,tak dělala zvuky něco v tom smyslu:"Mno!…Co?­!Povídej…no…Tak jsem jí ignorovala,ale furt opakovala.Mám jí něco už říct?Nebo si jí nevšímmat a doufat,že toho nechá a že jí to přestane bavit?Učitelky o tom ví jak se chová,ale jen nám vykládají,že jí máme ignorovat tak nevím.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? kapka před 4475 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
darius

Učitelka má pravdu. Já mám ve svojí třídě (8.) něco podobnýho. Ignoruj jí, jednou jí to dojde, neboj!:)

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
venkovan

Zachpvej klídek. Až začne plácat svoje, tak se jí několikrát za sebou zeptej co říkala, přitakávej jí, že je úžasně chytrá, že jí to fakt sluší, že chceš být jako ona, jak to dělá, že je ta nejlepší na světě. Prostě jí chval a chval a chval a chval.
Mimochodem – všimla jsi se, že cikáni ti slušní jsou mnohdy lepší než bílí? Takže nadáka či přirovnání k nim by mne ani nemrzelo – záleží co si kdo pod tím představí.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
terry

Nevšínej si jí a ignoruj.
Když bude vidět, že to s tebou (vámi) nic nedělá, přestane ji to bavit.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
samicek333

verunka483: určitě bych jí to nevracela pomlouváním… Prostě bych jí ignorovala a pokud jí bude ignorovat většina lidí u vás ve třídě, přestane jí to bavit a začne se snad chovat normálně.

Při nejhorším, kdyby to nefungovalo jsou tu dvě věci: Facku jí prostě vrátit, ale opravdovou, ne žádný plácnutí a druhá: pokud má horší známky a ty lepší než ona, prostě bych jí to připomenula, jestli je normální zarazí se. Možná jí fakt něco říct.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
verunka483

Někteří lidé jsou prostě takoví a my s tím nic nenaděláme… ignorujte ji a přestane ji to bavit. :)

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek