froncik007

Jak na rozmazleného 7 letého bratra?

Je mu 7 jak už sem řekl a Rodiče ho „chrání že prej se mám chovat k němu slušně“

Nejlepší odpověď
Nazdar Bazar

Nějak,nech ho být.

Další odpovědi
anonym

Mno… – já tedy nevím, ale k bratrovi by ses měl chovat slušně – ať je mu 7 nebo 77…
Ne?

huky

To znám je tady spousty komentu nijak mas se k němu chovat slušně ale to nejde uplne te chápu taky mam mladšího bratra a taky me nehorazne see no bejt tebou se na nej vy nedělej nic neres ho a chod ven s kámošema ;) a bud s nim co nejmíň

tencosepta

Napiš, kolik ti je, ať jsem v obraze tvých možnost.

marci1

Bratr je bratr, i když mu je jen 7. Neboj, on z toho vyroste. Musíš mít trpělivost. A chovej se k němu slušně. 🙂

huxa

Závisí hodně na situaci, tvém věku, mentalitě tvé a tvého bratra, rodičů, kde bydlíte, apod.
Jinak-můžeš si s ním promluvit, zmlátit ho, nebo ignorovat jako nevychovaného psa.