Jak na rozhodčí doložku ve smlouvě. Mám nějakou šanci při sporu, že nebude rozhodnuto jen ve prospěch druhé strany?

Odpovědi
iwetax

Vím, že v televizi a různých článcích se důrazně radí rozhodší doložku nepodepisovat, prý se vzdáváte nestraného soudu. Šance jsou prý malé. Já s tím (naštěstí) zkušenost nemám, snad vám tu někdo poradí. Přeji hodně štěstí.