Markéta Dl.

Jak na root telefonu Samsung Galaxy s5, Android 6.0.1?

Recovery mode – http://photo.u­loziste.com/?fot­ka=124cfa99ce079b89­.jpg&d=v91da8dcf2062f3d&­size=3

Jak mám pokračovat dál? Mám v PC Odina, a když se připojím k PC, tak mi ten ODIN nezaregistruje, že jsem se připojila.

už jsem rootla dva telefony úspěšně, ale přes ten starší recovery mode jsem to v pohodě zvládla.

Nejlepší odpověď
quentos

Používejte archiv, otázka už tu byla několikrát.
Správná odpověď je, že laik se do něčeho takového nemá vůbec pouštět. Zničíte si telefon.